• Uye Ol

Kurumsal Seminerler

Türkiye GO Akademisi ve www.gooyunu.com, çeşitli eğitim kurumları, şirket,resmi kurum çalışan ve yöneticileri için "GO Oyunu" ve "Akıl Oyunları" üzerinden "Takım Yönetimi", "Kriz Yönetimi", "Rekabet Stratejileri" konulu uygulama amaçlı seminerleri ve eğitimleri gerçekleştirmektedir. Kurumsal seminerler izleyici kitle için özel olarak tasarlanmakta ve en az 60 en fazla 240 dakika sürmektedir. Kurumlar bu içerikteki seminerlerimizi katıldıkları fuar çalışmaları, kongreler veya haftasonu bayi toplantıları bünyesinde "sosyal ve farklı bir deneyim" amaçlı tercih etmektedirler.


Kurumsal seminerlerde amaç, faliyet alanlarımız içinde yer alan "süreyle kısıtlanabilecek" bir konunun belirlenip kitlenin seminer konusu hakkında genel bilgi düzeyini artırmak ve farklı bakış açılarını aktarabilmektir. Dev GO bordunun da kullanıldığı bu kurumsal seminerlerde farklı bilim sahalarından etkileyici deneyimler, interaktif oyunlar ve problemler, GO oyunu üzerinden ilgi çekici örnekler yer almakta ve çeşitili teknolojik sunum araçları ile de desteklenmektedir. İzleyicilerin de sunumun içine dahil edildiği seminerler katılımcılar tarafından "eğlenceli, bilgilendirici ve farklı" olarak tariflenmektedir.

 

Türkiye GO Akademisi onlarca etkinliğe davet edilmiş ve farklı konularda kurumsal seminerler gerçekleştirmiştir.
Daha önce hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşlar referanslar bölümünde yayınlanmaktadır.

 

Seminer  talebiniz ve tüm sorularınız için  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Türkiye GO Akademisi

 

 

Haber ağımıza katıl

Bizi takip et

İletişim

www.gooyunu.com :

İstanbul, Türkiye

Telefon:

(505) 335-2074

Email:

iletisim@gooyunu.com

"; urchinTracker(); /* ]]> */