• Uye Ol

İletişim Formu

 
 
 
 
 
 

Önemli Açıklamalar

Öncelikle ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

GEÇİCİ SÜRE FORMUMUZDA TEKNİK BİR HATA VARDIR.
LÜTFEN MESAJ ya da TALEBİNİZİ iletisim@gooyunu.com E-POSTA ADRESİNE
İSİM SOYİSİM , TELEFON NO ve ÜRÜN ADINI YAZARAK E-POSTA GÖNDEREREK BELİRTİNİZ.
EN KISA SÜREDE DÖNÜŞ YAPILACAKTIR. 

Satın almak istediğiniz ürünü yandaki iletişim formunu "ürün ya da ürünlerin isimlerini adetleri ile birlikte eksiksiz doldurarak tarafımıza siparişinizi ulaştırabilirsiniz.
Tüm mail, iletişim formları ve satın alma siparişleriniz tarafımızdan anlık olarak takip edilmektedir.

Tüm fiyatlarımız sadece sitemiz üzerinden havale yönteimyle ödemede geçerlidir. Çeşitli satış kanalları üzerinden satışı yapılan ürünlerimiz yaklaşık %10 daha yukarıdadır. Tüm toplu alımlarda ( 5 adet ve üzeri) özel indirimler uygulanmaktadır. Toplu alım talepleri için ayırca sorunuz.

Talebinizin tarafımıza ulaşması ile siparişiniz kontrol edilerek kısa bir sürede mail adresinize banka hesap-IBAN numaramızın ve siparişinizin toplam tutarının belirtildiği bir mail gönderilecektir.

İlgili ödemeyi gerçekleştirmenizi müteakip ürünleriniz Yurtiçi, Aras ya da PTT kargo ile gönderilmektedir. Hangisi ile gönderilmesini istediğinizi satın alma sipariş formunda ayrıca belirtebilirsiniz. Kargolama, ödemenizin haftaiçi günlerinde saat 14:00 a kadar, Cumartesi 10:00'a kadar hesabımıza geçmesi halinde aynı gün, daha geç gerçekleşmesi halinde ertesi işgünü gerçekleştirilmektedir.

Tüm siparişler tarafımızdan özenle kontrol edilerek ve havalı paket malzemesi ile paketlenerek ya da kolilenerek gönderilmektedir.
Promosyon dönemleri ve promosyonlu ürünler dışında "Ürün detayında ayrıca belirtilmedikçe" tüm kargo ücretleri alıcıya aittir.

www.gooyunu.com internet adresinde satışa sunulan tüm GO oyunu ekipmanları resmi turnuva standartlarındadır.

Haber ağımıza katıl

Bizi takip et

İletişim

www.gooyunu.com :

İstanbul, Türkiye

Telefon:

(505) 335-2074

Email:

iletisim@gooyunu.com

"; urchinTracker(); /* ]]> */