• Uye Ol

Konsept Seminerler

 Türkiye GO Akademisi ve www.gooyunu.com, çeşitli eğitim kurumları, şirket,resmi kurum çalışan ve yöneticileri için "Oyun ve Rekabet", "Kadim Çin Stratejileri" ve "Akıl ve Zeka" konulu sosyal-kültürel amaçlı seminerleri ve eğitimleri gerçekleştirmektedir. Konsept seminer çeşitliliği devamlı geliştirilmekte olup izleyici kitle için özel olarak tasarlanmakta ve en az 45 en fazla 120 dakika sürmektedir. Kurumlar bu içerikteki seminerlerimizi katıldıkları fuar çalışmaları, kongreler veya haftasonu bayi toplantıları bünyesinde "sosyal ve farklı bir deneyim" amaçlı tercih etmektedirler.


Konsept seminerlerde amaç, faliyet alanlarımız içinde yer alan "süreyle kısıtlanabilecek" bir konunun belirlenip kitlenin seminer konusu hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamak ve karşılaşma hitimali yaygı olmayan özel konularda izleyici kitlennin ilgisini çekebilmektir. Konsept seminer ve sunumların konuları, içerikleri ve tasarımı Türkiye GO Akademisine özgün olup uzun kurumsal araştırma, geliştirme, analiz ve sentez çalışmaları sonucunda oluşturulmaktadır ve tüm hakları Türkiye GO Akademisine aittir. Bu kapsamdaki seminerler katılımcılar tarafından "ilgi çekici, bilgilendirici ve farklı" olarak tariflenmektedir.


Türkiye GO Akademisi onlarca etkinliğe davet edilmiş ve farklı konsept seminerler gerçekleştirmiştir.
Daha önce hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşlar referanslar bölümünde yayınlanmaktadır.

 

Seminer  talebiniz ve tüm sorularınız için  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Türkiye GO Akademisi

 

 

Haber ağımıza katıl

Bizi takip et

İletişim

www.gooyunu.com :

İstanbul, Türkiye

Telefon:

(505) 335-2074

Email:

iletisim@gooyunu.com

"; urchinTracker(); /* ]]> */