• Uye Ol

Üst Seviye Atölyeler

GO oyunu ilerleyen seviyelerde çok daha ilgi çekici, heyecanlı ve çok daha fazla değişkenin yönetilmesini gerektiren bir oyundur. İleri seviyelerde, genel ortalamalara göre oyuncuların belli nedenlerle gelişiminin yavaşladığı hatta durduğunu hissettiği baraj seviyeler vardır. Bu seviyeleri aşan oyuncular oyunun daha farklı olan yenibir yüzüyle karşılaşır ve oyunlarının daha rahatladığını "oyundaki yeni bir boyut ile tanıştıklarını" hissederler ve bu da GO oyununda gelişimin tarifidir.


Bu atölye çalışmalarımız, Türkiye GO Akademisi tarafından onaylanmış 10 Kyu ve üzeri seviyedeki oyunculara açıktır. Bu atölye içeriği özellikle "10 kyu - 5kyu - 3kyu - 1kyu" barajına takılan ve ortalama sürelere göre gelişme hızı yavaşlamış ya da gelişme sürecini daha hızlandırmak isteyen oyuncuların gelişimlerini engelleyen ya da yavaşlatan temel nedenler tespit edilip seviye temellerini doldurmak amaçlı planlanmaktadır. Atölye kapsamında GO oyunu kavramları derinlemesine irdelenmekte yoğun joseki, problem ve turnuva stareteji çalışmaları yapılmaktadır.


Atölye katılımcılarına program sonunda GO oyunu seviye sertifikası verilmektedir.
Bu program için bütün yıl kayıt alınmakta fakat yıl içinde belrli dönemlerde "sınırlı kontenjan" ile açılmaktadır.

 

Katılım talebiniz ve tüm sorularınız için  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine e-posta gönderebilirsiniz.

iyi oyunlar, www.gooyunu.com

 

 

Haber ağımıza katıl

Bizi takip et

İletişim

www.gooyunu.com :

İstanbul, Türkiye

Telefon:

(505) 335-2074

Email:

iletisim@gooyunu.com

"; urchinTracker(); /* ]]> */