• Uye Ol

Tanıtım Seminerleri

Türkiye GO Akademisi ve www.gooyunu.com, çeşitli eğitim kurumları, şirketler ve resmi kurumlar için etkinlik programları, kongre, özel etkinlik haftaları ve festivallerin bünyesinde gerek sosyal gerekse bilimsel amaçlı seminerler gerçekleştirmektedir. Tanıtım seminerleri izleyici kitle için özel olarak tasarlanmakta ve en az 30 en fazla 60 dakika sürmektedir.

 

Tanıtım seminerlerinde amaç, faliyet alanlarımız içinde yer alan süreyle kısıtlanabilecek bir konunun belirlenip kitlenin seminer konusu hakkında genel bilgi düzeyini artırabilmektir. Dev GO bordunun da kullanıldığı bu tanıtım seminerleri çeşitli akıl oyunları, 3 boyutlu ahşap mantık problemleri ve çeşitili teknolojik sunum araçları ile de desteklenmektedir. İzleyicilerin de sunumun içine dahil edildiği seminerler katılımcılar tarafından "eğlenceli ve bilgilendirici" olarak tariflenmektedir.


Türkiye GO Akademisi onlarca etkinliğe davet edilmiş "Go oyunu", "Akıl oyunları", "Akıl-Zeka ve Oyun-Bulmaca" konulu tanıtım veya bilimsel amaçlı seminerleri gerçekleştirmiştir. Daha önce hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşlar referanslar bölümünde yayınlanmaktadır.

 

Seminer  talebiniz ve tüm sorularınız için  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Türkiye GO Akademisi

 

 

Haber ağımıza katıl

Bizi takip et

İletişim

www.gooyunu.com :

İstanbul, Türkiye

Telefon:

(505) 335-2074

Email:

iletisim@gooyunu.com

"; urchinTracker(); /* ]]> */