• Uye Ol

Özel Eğitimler

 BİREBİR ve ÖZEL GRUP EĞİTİMLERİ

Türkiye GO Akademisi eğitimcilerinden gerek şahsınız gerekse kendi oluşturacağınız gruplar için her seviyede "yüzyüze" ya da "internet üzerinden eş zamanlı" GO eğitimi alabilirsiniz. Tüm özel eğitim çalışmalarımız birey ya da grubun "etkin öğrenme yönetemleri" tespit edilerek oyunun enttellektüel bilgilerinden teknik ve stratejik gelişimlerine kadar her seviyede "planlı eğitim programları" uygulanmaktadır.

Özel eğitimlerdeki en önemli husus "başlangıç seviyede"kişinin go oyununa kısa sürede ısınmasını ilerleyen seviyelerde ise çoğuzaman oyuncu için duvar gibi algılanan baraj seviyelerinin doygun ve hızlı aşmasını sağlamaktır. Her seviyede enerji-zaman paralelinde yüksek verimli bir süreçle ulaşabileceği "ilk yüksek seviye barajına" keyifli ve doygun bir altyapı ile gelişmeken önemli kriterdir.

OYUN YORUMLARI

www.gooyunu.com aracılığı ile Türkiye GO Akademisi'nden birebir özel teknik dersler alabileceğiniz gibi ders almaksızın her seviyedeki maçlarınızı da yorumlatabilirsiniz. Oyun yorumlarınız Türkiye GO Akademisi eğitimcisi, 3 Dan seviye GO oyuncusu Giray ERDİ tarafından 3 method ile gerçekleştirilmektedir.

1. Yüzyüze Oyun yorumu
2. İnteraktif Oyun yorumu

Öngördüğünüz 1 oyun yaklaşık 60 dakikada, oyun açılışı, oyun ortası ve oyun sonu açısından değerlendirilmekte ve "yüksek katma değer" sağlayan farklı alternatif açılımlar gösterilmektedir. Oyun'da en önemli kırılma noktasını oluşturan hamleler gösterilip alternatif pozitif açılımları gösterilmektedir. Seviye için önemli ölüm-yaşam ya da yakın dövüş problemleri irdelenmekte ve verimli çözümleri gösterilmektedir. En az 4 oyun yorum pakedi satın alınabilir.

3. E-posta yönetimi ile yazılı olarak oyun yorumu

Bu yöntemde öngördüğünüz 4 oyununuzu tarafımıza ulaştırmanızla oyun yorumları yukarıdaki kıstaslar paralelinde irdelenerek tarafınıza e-posta yolu ile yazılı olarak gönderilmektedir. Bu oyun yorum yönteminde oyunlar tekil bazda ele alındığı gibi oyuna dair genel yaklaşımınız konusunda bilgi verilmekte ve negatif yönlerinizi hangi doküman ya da oyuncuların oyunlarını inceleyerek kapatabileceğiniz ve pozitif yönlerinizi nasıl verimli kullanabileceğinizi genel olarak aktarılmaktadır.

İLETİŞİM VE SERTİFİKA

Yüzyüze eğitimler eğitim talep eden kişi ya da grubun önerdiği bir mekanda, Türkiye GO Akademisi merkezinde ya da Türkiye GO Akademisinin önerdiği bir makenda da yapılabilmektedir. Özel eğitimlerde gruplar en fazla 6 katılımcıdan oluşabilir. 

Tüm özel çalışmalarımızın sonunda katılımcılarımıza programı tamamladıkları seviyeye karşılık gelen "GO oyunu seviye" sertifikası verilmektedir.

 

Katılım talebiniz ve tüm sorularınız için  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine e-posta gönderebilirsiniz.

iyi oyunlar, www.gooyunu.com

 

 

Haber ağımıza katıl

Bizi takip et

İletişim

www.gooyunu.com :

İstanbul, Türkiye

Telefon:

(505) 335-2074

Email:

iletisim@gooyunu.com

"; urchinTracker(); /* ]]> */